Adresa: Bd. Dinicu Golescu, nr. 38, sector 1

Președinte Simona Allice Man

Cabinet președinte

  • Telefon: 004 0372 144 079
  • Fax: 004 0372 144 093

E-mail : presedinte@mturism.ro

Vicepreședinte Mirela Matichescu -  curriculum vitae

  • Telefon: 004 0372 144 075
  • Fax: 004 0372 144 093

E-mail : vicepresedinte@mturism.ro

Direcţia Generală Control şi Autorizare Turism

  • Serviciul Autorizare telefon :004 0372 144 039
  • E-mail : autorizare@mturism.ro
  • Serviciul Control telefon: 004 0372 144 023
  • E-mail : control@mturism.ro
  • Fax: 004 0372 144 021

Directia Gestionare Fonduri Comunitare pentru Turism

  • Telefon: 004 0372 144 000
  • Fax: 004 0372 144 001

Directia Management Brand

  • Telefon: 004 0372 144 041
  • Fax: 004 0372 144 042

E-mail: promovare@mturism.ro

Directia Infrastructura Turistica

  • Telefon: 004 0372 144 053
  • Fax: 004 0372 144 054

Directia de Dezvoltare Teritoriala

  • Telefon: 004 0372 144 058
  • Fax:          004 0372 144 054
  • E-mail : dezvoltare@mturism.ro

Compartiment Resurse Umane

  • Telefon: 004 0372 144 077
  • Mobil :    004 0722 548 806
  • E-mail : resurseumane@mturism.ro

Compartiment Juridic

  • Telefon: 004 0372 144 077
  • E-mail : juridic@mturism.ro

Compartimentul Economic, Achizitii Publice si Servicii Interne

  • Economic : telefon 004 0372 144 020
  • E-mail : economic@mturism.ro, administrativ@mturism.ro
  • Achizitii     : telefon 004 0372 144 083
  • E-mail : achizitii@mturism.ro

Fax: 004 0372 144 093

Compartiment Comunicare, Relatii Externe si Protocol

  • Mobil    : 004 0734 453 500
  • Fax :  004 0372 144 093

E-mail: comunicare@mturism.ro

Lista Reprezentanţelor Teritoriale de Promovare Turistică

Lista Reprezentanțelor de Promovare Turistică din străinătate

localizare pe harta

apasa pentru zoom