Registratura Autoritatii Nationale pentru Turism Adresa: Bd. Dinicu Golescu, nr. 38, sector 1
  • Telefon : 004 0372 144 079
  • Fax: 004 0372 144 093
Președinte Anca Pavel-Nedea - curriculum vitae
  • Telefon: 004 0372 144 075
  • Fax: 004 0372 144 070
Compartiment Comunicare, Relatii Externe si Protocol
  • Telefon    : 004 0372 144 094
  • Fax :  004 0372 144 093
  • E-mail : sesizari@mturism.ro
  •                comunicare@mturism.ro
Direcţia Generală Control şi Autorizare Turism Director General - George Bogdan Boruna - curriculum vitae
  • Serviciul Autorizare telefon :004 0372 144 039
  • E-mail : autorizare@mturism.ro
  • Serviciul Control telefon: 004 0372 144 023
  • E-mail : control@mturism.ro
  • Fax: 004 0372 144 021
Directia Gestionare Fonduri Comunitare pentru Turism
  • Telefon: 004 0372 144 000
  • Fax: 004 0372 144 001
Directia Management Brand Director - Raluca Anghel
  • Telefon: 004 0372 144 041
  • Fax: 004 0372 144 042
E-mail: promovare@mturism.ro Directia Infrastructura Turistica Director - Octavian Arsene - curriculum vitae
  • Telefon: 004 0372 144 053
  • Fax: 004 0372 144 054
Directia de Dezvoltare Teritoriala Director - Camelia Tarniceru - curriculum vitae
  • Telefon: 004 0372 144 058
  • Fax:          004 0372 144 054
  • E-mail : dezvoltare@mturism.ro
Compartiment Resurse Umane
  • Telefon: 004 0372 144 077
  • E-mail : resurseumane@mturism.ro
Compartiment Juridic
  • Telefon: 004 0372 144 051
  • E-mail : juridic@mturism.ro
Compartimentul Economic, Achizitii Publice si Servicii Interne
  • Economic : telefon 004 0372 144 020
  • E-mail : economic@mturism.ro, administrativ@mturism.ro
  • Achizitii     : telefon 004 0372 144 083
  • E-mail : achizitii@mturism.ro
  • Fax: 004 0372 144 093
  Lista Reprezentanţelor Teritoriale de Promovare Turistică Coordonate reprezentante externe
localizare pe harta

apasa pentru zoom